Sistem Hakkında

Halı üretimi yapan firmalar için hazırlanmış olan program siparişlerden halının sevkiyatına kadar olan üretim sürecini takip eder. Tezgahlarla ON LINE haberleşebilmesi üretimin planlanmasında ve sıralanmasında işletmelerdeki kordinasyonu sağlar. Tezgaha yüklenen üretim emirlerinin ne kadarının tamamlandığını ve kalan siparişin ne kadar sürede tamamlanacağını anlık izlemenizi sağlar.

Stok İşlemleri

Parametrik yapıda tasarlanmış olan stok kartı tanımları, sisteme önceden tanımlanmış paremetrelerin birleşimi ile yapılır. Bu parametreler mamulün genel özelliklerini belirler. Kullanılan renk, desen, ebat ve kalite tanımları firmaya özel olarak tanımlanabilir. Etiketleme işlemlerinizi insan hatalarından arındırılmış bir şekilde otomatik yapabilirsiniz. Bir halının hangi tarihte üretildiği ve bu halının tüm hareket bilgilerine tarih, depo, cari, grup, çeşit, kalite kodu gibi detaylara yıllar sonra bile ulaşabilirsiniz.


Tüm sevkiyat alanlarınızın sevkiyat bilgilerine on line ulaşabilirsiniz. Elden çeki listesi hazırlamak zorunda değilsiniz. Yapılan stok hareketlerinin çeki listeleri sistem tarafından otomatik hazırlanır. Kullanıcının istediği çeki listesi formatını seçmesi yeterlidir.


Stok kartı bazında asgari ve azami stok miktarları belirleyerek deponuzdaki stoklarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Sipariş İşlemleri

Siteme girilen sipariş miktarları program tarafından ürünler sevk edildikçe otomatik olarak güncellenir. Bu sayede elinizdeki sipariş miktarlarını hatasız ve anlık olarak rahatlıkla izleyebilirsiniz. Planlama açısından sistem o anki siparişlere göre gerekli üretim miktarlarını hesaplar. Ayrıca sipariş raporları sayesinde sitemden üretimi tamamlanmış, sevk edilecek ürünlerin listesini alabilirsiniz.

 

Halı Üretim Takip
  • Halı Üretim Takip
  • Sipariş Oluşturma
  • Tezgah Gönderimi
  • Barkodlama
  • Sevkiyat
  • Elterminali Modülü