Bu gizlilik bildirimi, şirketimizin bu web sitesini ziyaret eden ve bu web sitesi ile etkileşime girenler tarafından sağlanan kişisel bilgilerin mahremiyetine olan bağlılığını gösterir, İremsoft'un gizlilik uygulamalarını açıklamaktadır. Aşağıda, bu web sitesi için bilgi toplama ve yaygınlaştırma uygulamalarım açıklanmaktadır.

Toplancak Bilgiler

Ziyaretçilerin alan adını ve e-posta adresini, e-posta yoluyla bizimle iletişim kuranların e-posta adreslerini, tüketicilerin hangi sayfalara eriştiğini veya ziyaret ettiğini, Tüketicilerin eriştikleri veya ziyaret ettikleri, anket bilgisi ve / veya site tescilleri, ad ve adres, telefon numarası, faks numarası, web sayfamıza göz atan tüketiciler hakkında bilgi bulunmaması gibi tüketici tarafından gönüllü olan bilgiler. Web sayfamızdaki her ziyaretçimiz için, web sunucumuz tüketicinin alan adını ve e-posta adresini (mümkünse) otomatik olarak tanır..

Bilgi Toplama ve Kullanma Şekli

Topladığımız bilgiler, web sayfamızın içeriğini iyileştirmek için kullanılır; tüketicileri web sitemizdeki güncellemeler hakkında bilgilendirmek için kullanılır, pazarlama amacıyla tüketiciyle iletişime geçmek için kullandığımız ve devlet tarafından talep edilmesi halinde yasal olarak bunu yapması gerektiğinde, Web sitemizin ve geçerli yasalarımızı düzenleyen politikalara uyumu doğrulamak veya uygulamak veya Web Sitemizin yanlış kullanımından veya yetkisiz kullanımından korumak için yetkili makamlar tarafından soruşturma yürütülmektedir.

Çerezler

Çerezler, tüketicilerin alışveriş sepetine ekledikleri öğeler gibi oturum bilgilerini kaydetmek için kullanır; kullanıcıların eriştiği veya ziyaret ettiği sayfalardaki kullanıcıya özgü bilgileri kaydeder.

Log Dosyaları

iremsoft.com adresini her ziyaret ettiğinizde, sunucularımız tarayıcınızdan otomatik olarak bilgi toplar (IP adresleriniz, tarayıcı türünüz, İnternet servis sağlayıcınız (ISS), yönlendirme / çıkış sayfaları, platform türü, tarih / zaman damgası ve tıklama sayısı gibi bilgiler) , Eğilimleri analiz etmek, siteyi yönetmek, dolandırıcılık önlemek, ziyaretçi hareketi toplamak ve toplu kullanım için geniş demografik bilgiler toplamak için, coğrafi bilgiler). Örneğin, IP adresinizi sistem yönetimi amacıyla günlüğe yazabiliriz. Bir kullanıcının oturumunu izlemek için IP adresleri anonim olarak günlüğe kaydedilir. IP adreslerini kişisel olarak tanımlanabilen herhangi bir bilgiye bağlamayız. Bu, bir kullanıcının oturumunun kaydedileceği, ancak o kullanıcının bizlere anonim kalacağı anlamına gelir. Bu, sitemizin kullanıcılarının hangi bölümlerinin ziyaret ettiğini bize bir fikir vermektedir. Günlük dosyalarını herhangi bir üçüncü şahıs şirketiyle paylaşmıyoruz.

Gizlilik Politikasına Değişiklikler Bildirimi

Gizlilik politikamız zaman zaman değişebilir, bu nedenle lütfen periyodik olarak tekrar kontrol edin.